CityVille

Relativně novou hrou na Facebooku je hra od Zyngy CityVille, která funguje na stejné bázi jako oblíbená hra FarmVille nebo FrontierVille. Nečekejte však nic nového, tato hra je stejně návyková jako FarmVille s tím rozdílem, že budujete město.

Úkolem této hry je postavit si své vlastní město a vydělat co nejvíce peněz, které utrácíte za budovy, pozemky, dekorace apod. Nutností je plnit potřeby jeho obyvatel. Stejné zůstává také posílání dárků a obchodování.

Abyste své město dostatečně rozvinuli potřebujete k tomu získat přátele, díky kterým postavíte veřejné budovy (policie, pošta, nemocnice, škola, muzeum).

5 Responses

 1. P1X3L Says:

  pls rád bych se zeptal jetli de nejak otáčet pohled protože nevidím za budovi dištak pište na email cenek.sedlacek@email.cz

 2. Katka Says:

  Bohužel, na tuto funkci vývojáři nepomysleli, takže si musíte budovy urovnat tak, abyste viděl na ty, které nutně potřebujete.

 3. tazatel Says:

  Dobry den ,byl bych moc rad kdyby mě někdo poradil, jak postavit most přes řeku ve hře City Ville požadavek populace 5000 obyvatel sem spnil.Bohužel k postavení mostu je k zapotřeby material a ja nevím jaky ? Děkuju předem za rady .

 4. Renata Says:

  Dobrý den,omylem jsem si na profilu odstranila zveřejnění aplikace city vile a už se nikde neobjevují moje žádosti.Žádosti přátel se ale na mé zdi ukazují pouze ty moje nejsou nikde.Děkuji předem za radu.

 5. Josef Says:

  Facebok

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.