Hry na Messengeru

Pokud jste uživateli sociální sítě Facebook, pravděpodobně používáte nebo minimálně znáte i aplikaci Messenger. Věděli jste ale, že zde můžete najít i hry?¨

Společnost Facebook se snaží zvýšit zájem o tuto aplikaci již delší dobu různými způsoby a přidání miniher či plnohodnotných her patří mezi ně. V minulosti to bylo třeba přidání možnosti zveřejnit „svůj den“ (dočasný příspěvek), zavedení samolepek a nebo možnost vytvoření vlastního emotikonu. První hrou pro Messenger byla hra Doodle Draw a postupně se přidávali další. Mezi těmito hrami můžete najít jak klasiky typu Pacman či Tetris, nebo novodobé hity jako třeba Cut the rope nebo Dominoes.

V minulosti se daly tyto hry otevřít pomocí různých kombinací emoji. V této chvíli je to však mnohem jednodušší. Do nabídky her se lze dostat přímo z konverzace, klikem na znak +. Pak už jen stačí vybrat hru. Do her je možno se dostat i přes hlavní stránku přes ikonu gamepadu v pravém dolním rohu displeje. Většina her je pro jednoho, ale také většina má k dispozici žebříčky, tudíž vidíte jak svůj progres, tak výsledky přátel, takže i tak s nimi můžete soutežit.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.