Kontaktuj Facebook

Jak kontaktovat Facebook

Facebook není zrovna sociální sítí, která by měla veřejně dostupné e-mailové adresy. Proto leckdy nemáme kam směřovat své připomínky. Pokud máte přesto něco důležitého na srdci, zkuste kontaktovat tiskové oddělení s e-mailovou adresou press@facebook.com. Zejména pokud by se jednalo o rasistický obsah, který nebyl na Facebooku ani měsíc po nahlášení smazán běžnou cestou.

Aby vám vůbec tiskové oddělení odpovědělo a něco udělalo, je dobré na CC: přidat nějaká americká média. Problémy se zakázaným účtem zkuste řešit přes disabled@facebook.com nebo info@facebook.com. Musíte však počítat s tím, že facebook má miliony uživatelů a tak reakce může být poněkud zpomalená. Zprávy pište v angličtině, protože české e-maily nikoho zajímat nebudou.

Známé problémy (Nápověda)

Chcete-li získávat nejaktuálnější informace o problémech přímo do kanálu vybraných příspěvků, označte, že se vám stránka Známé problémy na Facebooku (Facebook Known Issues Page) líbí.

Zdroj: Lupa.cz, Facebook

3 Responses

  1. Klára Says:

    Facebook mi deaktivoval účet, protože údajně není pravý (tzn. že se vydávám za někoho jiného). Kontaktovala jsem proto FB přes disabled@facebook.com a odpověděli mi no-reply emailem, ve kterém mě odkazovali na nápovědu. To samozřejmě můj problém vůbec nevyřešilo. Když jsem tam chtěla napsat znovu už mi to nešlo protože můj email byl automaticky označen za spam. Teď nevím vůbec co mám dělat… mám tam spoustu osobních věcí, o které nechci přijít(používám ho od roku 2009). Nemáte nějaký nápad?

  2. Rostislav Drottner Says:

    I have problem with my account u can not open it and no logging in because it said I am not owner of it. So I sent my ID passport and nothing changed I can not still log in in my account which means I lost my pictures and family contacts. What to do now please.

  3. Odpověď pro Kláru Says:

    Nic. Facebooku jsi ukradená a naprosto nerespektují lokální ani mezinárodní právo na ochranu osobních údajů. Je to doslova zločinecká organizace a generální ředitel by měl být, včetně vrcholových manažerů, souzen za mnoho trestných činů.

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.