Texas Hold’em Poker

Chcete si zahrát poker? Zkuste ten na facebooku, patří mezi jednu z nejoblíbenějších variant pokeru na internetu. Místo peněz však hrajete o žetony. První žetony získáte při vstupu do kasina, další získáte při výhře. Hra je rozdělena do mnoha místností. Dělí se podle výše sázky. Pro začátek musíte hrát v místnosti, kde se sází méně. V těchto místnostech jsou také začínající hráči, takže budete mít podobné podmínky. Hru si tak můžete vyzkoušet. Až získáte více žetonů, můžete si troufnout na hru, kde je větší sázka. Nejen že získáváte žetony, ale zvyšuje se vám i hráčská hodnota a úroveň. Když vám dojdou žetony, může vám určitý počet na den poslat váš kamarád, který jich vlastní více. Žetony můžet získat i v případě, že váš kamrád vyhraje turnaj.

Stručná pravidla

Partie začíná povinnými sázkami, poté dostane každý hráč do ruky dvě karty, dalších pět je postupně vykládáno na stůl a jsou společné pro všechny hráče. První tři ze společných karet jsou vyloženy najednou, čtvrtá a pátá postupně. Teď je na každém hráči, zda se podle svých karet rozhodne zůstat ve hře bez vsazení (Check), dorovná sázku (Call), zvýší sázku hráče před sebou (Raise) nebo složí karty (Fold). Hra je ukončena předložením karet zbývajících hráčů a porovnání výherních kombinací. Hráč s nejvyšší kombinací vyhrává bank. Povinná sázka se nazývá Blind.

Jak se k aplikaci připojit

Hru můžete najít v aplikacích nebo přes vyhledávací pole. Do vyhledávacího pole zadejte Texas HoldEm Poker. Zobrazí se vám hlavní stránka této hry. Klikněte na volbu Připojit k aplikaci. Vyberte si turnaj (místnost), kde nejsou povinné sázky. Do hry se zapojíte, když stisknete tlačítko Play Now. Plný počet hráčů u stolu je devět. Přihlášení do místnosti a usednutí musí být rychlé, aby vám volné místo nevyfoukli ostatní hráči. Hotovost, kterou máte k dispozici a hráčskou úroveň uvidíte u své ikonky. Sázet můžete po dobu limitu pomocí tlačítek, která se zobrazují pod hracím polem.

Pravidla najdete na adrese www.hazardnihrac.com/online-poker