Služba Mobile SMS

Služba Mobile SMS

Po aktivaci vám bude moci aplikace Facebook Mobile zasílat zprávy SMS na váš telefon. Budete moci dostávat upozornění se žádostmi o přátelství, o zprávách, příspěvcích na zdi a informace o aktualizacích stavu od svých přátel.

Aktivace služby Mobile SMS

Pokud jste se rozhodli aktivovat si svém telefonu službu Mobile SMS, přejděte na záložku Účet, kde zvolíte Nastavení účtu a vyberete kartu Mobile. Zde stačí kliknout na možnost „Registrace služby Facebook SMS“ a dokončete následující kroky.

Pokud zjistíte, že váš operátor není v rozbalovací nabídce prvního kroku aktivace uveden, znamená to, že operátor není aktuálně službou Facebook Mobile SMS podporován.

Kolik stojí služba Mobile SMS

Používání této služby je zcela zdarma. Zaplatíte pouze za sms zprávy podle tarifu vašeho poskytovatele mobilních služeb.

2 Responses

  1. ko33 Says:

    Vše je správně. Tuto službu podporuje zatím jen O2. V poslední době však služba nefunguje korektně jelikož v příchozí sms se zobrazuje za každým písmenkem zavináč a nejde diakritika. Tohle vše začlo někdy v tomto týdnu. Jinak služba pracovala bez připomínek.

  2. neporazitelni Says:

    neda sa mi urobit facebook prečo

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.