Upozornění na hry

Řešíte problém s tím, že vás otravují upozornění na hry z Facebooku? Určitě nejste jediní. Zde se dozvíte, jak s tím skončit. Mnohdy se stává, že i když danou osobu požádáte, ať vám žádosti neposílá, není s to s tím přestat. V jinýchpřípadech vám naopak chodí upozornění na hry automaticky.

Pokud vám posílá pozvánky pouze jeden či několik přátel, stačí zajít do Nastavení účtu, následně do sekce Blokování a tam již jen k Zablokovat pozvánky aplikací napsat  jméno přítele či přátel.

Jestliže chcete vypnout upozornění na hry celkově, zajděte do Nastavení, pokračovat do Upozornění. Vedle oddílu Na Facebooku vyberte Upravit a to samé opakujte u oddílu Žádosti a aktivity aplikací. Kliknutím upozornění buď vypnete, nebo zapnete.

V případě, že chcete přímo vypnout veškerou integraci mezi všemi hrami a Facebookem, klikněte na Nastavení, pokračujte do Aplikací a tam přejděte na Aplikace, weby a pluginy. Zde stačí už jen kliknout na Upravit a Zakázat platformu. V tomto posledním případě však přijdete nejen o upozornění, ale i o nejvyšší skóre a příspěvky z her na vašem Timeline. Nenávratně. Proto si tento krok dobře rozmyslete.

 

Nastavení nalezneme na lište pod ikonou trojúhelníčku.

Výstřižek213

Tato nabídka se zobrazí po rozkliku Nastavení.

Výstřižek546

Leave a Comment

Please note: Comment moderation is enabled and may delay your comment. There is no need to resubmit your comment.